Miły jubileusz

Print Drukuj
Dziś jubileusz 45 lat pracy zawodowej świętuje Pani Barbara Adamczyk – kierowniczka Referatu pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego MUP.

Gratulacje Pani Kierownik składał Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach Artur Kudzia, który życzył Pani Barbarze dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
 
&imagePreview=1

&imagePreview=1 &imagePreview=1
Informacje o publikacji dokumentu