Targi Pracy pod patronatem Ministra!

Print Drukuj

Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska objęła patronat nad XXII Ogólnopolskimi Targami Pracy, które odbywają się w województwie świętokrzyskim. Targi, będące jednymi z największych w kraju, zbierają duże zaufanie ze strony ministerstwa. W związku z tym ogłoszeniem przekazano życzenia dotyczące pomyślnej realizacji przedsięwzięcia.

Targi odbędą się w hali G Targów Kielce w dniu 16 kwietnia 2019 roku, w godzinach od 11:00 do 14:30. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Urząd Pracy przy współpracy z Targami Kielce S.A. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej związanej z targami oraz na stronie Ministerstwa. Aktualności dotyczące patronatu Ministra dostępne są na stronie ministerialnej.

Zgodnie z otrzymaną wczoraj decyzją Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska objęła patronat nad XXII Ogólnopolskimi Targami Pracy!

Bardzo cieszymy się, że te największe targi pracy w województwie świętokrzyskim i jedne z największych w kraju po raz kolejny cieszą się zaufaniem Pani Minister. Wraz z decyzją otrzymaliśmy również życzenia pomyślnej realizacji wszystkich zamierzeń dotyczących tego przedsięwzięcia.

Przypominamy, że XXII Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w hali G Targów Kielce we wtorek 16 kwietnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 14:30. Imprezę współorganizują: Miejski Urząd Pracy i Targi Kielce S.A.

Więcej informacji na ten XXII OTP można znaleźć na naszej stronie WWW (link), a o patronatach Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na stronie Ministerstwa (link).
 
Informacje o publikacji dokumentu