Bardzo cieszymy się, że te największe targi pracy w województwie świętokrzyskim i jedne z największych w kraju po raz kolejny cieszą się zaufaniem Pani Minister. Wraz z decyzją otrzymaliśmy również życzenia pomyślnej realizacji wszystkich zamierzeń dotyczących tego przedsięwzięcia.
Przypominamy, że XXII Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w hali G Targów Kielce we wtorek 16 kwietnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 14:30. Imprezę współorganizują: Miejski Urząd Pracy i Targi Kielce S.A.
Więcej informacji na ten XXII OTP można znaleźć na naszej stronie WWW (link), a o patronatach Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na stronie Ministerstwa (link).















