Ogólnopolskie Targi Pracy zostały odwołane!

Print Drukuj

Ze względu na pandemię koronawirusa, XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy zaplanowane na 21 kwietnia 2020 roku w Targach Kielce zostały odwołane. Impreza powróci do kalendarza, gdy sytuacja będzie bezpieczna. Organizatorzy dziękują wystawcom za zgłoszenia oraz patronom honorowym, w tym Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego i Prezydentowi Kielc, za wsparcie.

Uznanie kierowane jest także do patronów medialnych, którzy zapewnili komunikację. Organizatorzy wyrażają nadzieję na powrót targów tak szybko, jak to będzie możliwe. Do zobaczenia w Kielcach!

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa, zaplanowane na 21 kwietnia 2020 roku w Targach Kielce, XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy zostały odwołane!

Impreza wróci do kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczego, gdy tylko będzie to możliwe i przede wszystkim bezpieczne!

Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy zgłosili akces do udziału w tej imprezie. Patronom honorowym – Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlenie Maląg, Panu Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego Andrzejowi Bętkowskiemu i Prezydentowi Miasta Kielce Bogdanowi Wencie za wsparcie. Patronom medialnym – Polskie Radio Kielce S.A., TVP3 Oddział Kielce, „Doradca Kariery", „Forum Biznesu", InterviewMe, Marka Pracodawcy, SpołecznieOdpowiedzialni.info, EmploYear, FriendlyWorkplace za opiekę komunikacyjną. Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym w organizację XXIII Ogólnopolskich Targów Pracy za ich wkład!

Wrócimy tak szybko, jak tylko się da! Do zobaczenia w Kielcach!
Informacje o publikacji dokumentu